Ücretsiz Oyun Paylaşımı

Epic Games Haftanın Ücretsiz Oyunu : The Escapists

 

Epic Games uzun zamandır haftada bir yeni ücretsiz oyun veya oyunlar dağıtıyor. Bu haftanın oyunu ise The Escapists.

The Escapists

The Escapists; Mouldy Toofs Studios‘un geliştirdiği, Team17 Digital‘in yayıncılığını yaptığı 2014 yapımı tek oyunculu hapishane rol yapma oyunu. Oyunda mahkum olarak oynuyoruz ve amacımız çeşitli yöntemlerle bulunduğumuz hapishaneden kaçmak. Diğer mahkumlarla etkileşime geçerek, bir yerlere sızarak, bir şeyler çalarak ve üreterek en sonunda hapishaneden kaçabiliyoruz.

The Escapists serisinin 2. oyunu çok oyunculu oyun gibi çeşitli geliştirmelerle 2017’de çıktı fakat şuanda Epic Games üzerinden ilk oyuna bir haftalığına ücretsiz ulaşabiliyoruz.

Nasıl Ulaşabilirim?

Oyunu ücretsiz edinebilmek için ilk önce Epic Games‘e üye olup Epic Games Launcher‘ı bu linkten indirmeniz gerekiyor. Daha sonra hesabınızla Epic Games Launcher’da giriş yapıp Mağaza bölümüne girin ve Her Hafta Ücretsiz Oyun bölümünden oyuna tıklayıp açılan ekranda Al butonuna tıklayın. Devamında sistem sizi yönlendiriyor ve en sonunda oyun kütüphanenize ekleniyor. Dilediğiniz zaman oyunu indirip oynayabilirsiniz.

Oyun bir haftalığına ücretsiz olduğu için geç kalmadan girip almayı unutmayın. Bir hafta sonra başka bir oyun ücretsiz olarak dağıtılacak.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı