Oyun

SCS Software 2019 Yılbaşı Etkinliği Başladı

 

SCS Software her sene yılbaşından birkaç hafta öncesinden yılbaşı etkinliği başlatıyor. Etkinliklerde kişisel olarak birkaç özel World of Trucks Harici Sözleşme görevi yaptığınızda ödül olarak size kabin aksesuarı ve paintjob veriyor. Etkinlik Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator için ayrı ayrı geçerli.

Ne Yapmamız Gerekiyor?

Öncelikle bu linkten kendinize bir World of Trucks hesabı oluşturup Steam hesabınızı bağlamanız gerekiyor. Bunun için Steam’inizde orijinal Euro Truck Simulator 2 veya American Truck Simulator’un olması gerekiyor. Sonra bu iki oyundan birine girdiğinizde profilinizi World of Trucks hesabınıza bağlıyorsunuz.

Oyuna girdiğinizde yukarıda etkinliği bildiren çubuk çıkacak. Onu tıkladığınızda etkinlikle ilgili detaylı bilgiler içeren bir ekran karşınıza çıkacak. Oradan “Sözleşmelere göz at” dediğinizde karşınıza “Harici Sözleşmeler” ekranı çıkacak ve karşınıza World of Trucks kontratları çıkacak. Bu etkinlik kapsamında sadece “Hediye” yüklerini taşıyarak görev yapabilirsiniz ve 12 kere bunu yapmanız gerekiyor. 12 kere yaptığınızda World of Trucks sitesine girip hediyenizi alabilirsiniz. Euro Truck Simulator 2’nin ve American Truck Simulator’un görevleri ve hediyeleri ayrı ayrı verilmektedir. Bunun yanında kontrat görevlerinde hız sınırlayıcı aktif hale gelip en fazla 90 km/h hız yapabiliyorsunuz.

Önceki yıllarda görevlerde en az 150km gitmeniz ve farklı şehirlerde gitmeniz isteniyordu. Bu sene bununla ilgili bir bilgi verilmemiş.

Kişisel görevlerin dışında topluluk görevleri de bulunuyor. Her şehir üzerinde 1000 görev yapıldıkça 1 yıldız kazanıyor ve toplam yıldız sayısı 200 ve 1000‘i bulduğunda farklı farklı topluluk ödülleri verileceği söyleniyor. Görev sayıları bu oyunu oynayan bütün oyuncuların yaptığı görevlerin toplamına göre sayılıyor. Kişisel görevler dışında topluluk görevlerine de görev yaparak destek olabilirsiniz.

Her şehirde ne kadar görev yapıldığı ve yıldız sayısıyla ilgili bilgiyi haritadaki şehirlerin üzerindeki yıldızlara farenizle gelerek veya World of Trucks sitesinden görebilirsiniz.

Ödüller Neler?

   

  Kişisel görevinizi tamamladığınızda size “Yılbaşı Çorabı” ayna askılığı ve üç tane yılbaşı temalı metalik paintjob, bir World of Trucks başarımı veriliyor. Yazımızda bu hediyelerin görüntülerini paylaştık. Bunun dışında topluluk görevleri tamamlandığında oyunculara sürpriz ödüller verileceği söyleniyor.

  Etkinlik Ne Zaman Bitiyor?

  Etkinlik evrensel saate göre(UTC) 15 Ocak 2020 saat 23:59‘a kadar geçerli. Bu zamana kadar görevlerinizi tamamlayıp ödülünüzü almayı unutmayın!

  Etiketler

  İlgili Makaleler

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dön tuşu
  Kapalı
  Kapalı